Moon Reader

Kitap ve Referans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.47 MB
  • Version 4.5.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Moon+
Moon Reader, kitap okumalarınızı rahatlıkla yapabileceğiniz bir uygulamadır.

Güçlü kontrolleri ve yenilikçi ara yüzü ile kitapseverlere sunulan Moon Reader uygulaması, e-kitap kütüphanelerini de desteklemektedir. Kitap okuma alışkanlığınızı keyifli kılmanıza yardımcı olacak bu uygulamada birbirinden özel pek çok fonksiyon sizleri bekliyor.

Tam görsel seçenekleri ile satır boşluklarından yazı tipine, kenar hizalamalarından alfa renklerine kadar pek çok düzenlemeyi yapabileceğiniz bu uygulamada 10'dan fazla tema da yer alıyor. Gündüz ve gece modlarıyla okumalarınızı kolaylaştıran Moon Reader uygulaması özelleştirilmiş işlemleri sayesinde dilediğiniz düzenlemeyi yapmanıza yardımcı oluyor.

Yenilikçi kitap okuyucu olarak kullanabileceğiniz bu uygulama epub, pdf, mobi, chm, cbr, cbz, umd, fb2, txt, html, rar, zip gibi pek çok formatı desteklemektedir. Jet komut özelliği sayesinde tek dokunuşla pek çok işlem yapabileceğiniz Moon Reader uygulamasında uzun süreli okumalar için göz sağlığınızı koruyacak özellikleri de tercih edebilirsiniz.

Kitaplık tasarımınızı da kontrol edebileceğiniz uygulamada sık okunanlar, yazarlar veya okunacak olanlar gibi farklı kategorilerde sınıflandırma yapabilir, aradığınız belgelere anında ulaşabilirsiniz. Metin hizalama, girinti paragraf ve istenmeyen boşluklar gibi detaylı düzenlemelerde de bulunabileceğiniz bu uygulamada her şey sizin zevkinize göre tasarlandı!

Sizde Moon Reader uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, eşsiz okumalar gerçekleştirin!

Moon Reader indir